FH/23/03/2024/GS

  • Praca
  • Lublin

Specjalista ds. zamówień publicznych

Zakres Obowiązków:

  • przygotowywanie i wysyłka ofert przetargowych,
  • składanie wyjaśnień zadawanie pytań do postępowań,
  • przygotowywanie dokumentów do zawierania umów przetargowych,
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonych postępowań z uwzględnieniem wytycznych zarówno krajowych, jak i unijnych oraz procedur wewnętrznych,
  • sporządzanie sprawozdań z zakresu zamówień publicznych,
  • monitorowanie wyników postępowań przetargowych,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • reagowanie na zakłócenia i nieprawidłowości w realizacji postanowień umownych weryfikacja umów / aneksów / wniosków prowadzenie rejestru i archiwizacja dokumentacji przetargowej,
  • sporządzanie niezbędnych zestawień i raportów,
  • współpraca z pozostałymi działami Spółki w zakresie realizowanych zadań oraz z podmiotami zewnętrznymi,
  • wprowadzanie informacji do baz danych.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży budowlanej, logistycznej lub pokrewnej,
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta i w przygotowywaniu ofert,
  • umiejętność sporządzania pism z zachowaniem poprawności stylu, formy i treści,
  • umiejętność spisywania protokołów i sprawozdań,
  • znajomość pakietu programów biurowych (MS Word, MS Excel) – warunek konieczny,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność i punktualność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wdrożenie do pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • miła atmosfera pracy.

By aplikować do tej pracy wyślij wiadomość wraz z załącznikiem w postaci CV na email fundacja@fundacjaheros.org

  • Pamiętaj by w wiadomości podać informacje o pracy(stanowisko, firma, link) do której chcesz aplikować
  • Prosimy o dodanie następującej klauzuli do CV:
    "Aplikując na ofertę oświadczam iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną Fundacji Heros (klauzula dostępna pod adresem: RODO) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Heros w celu prowadzenia rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2017 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe zawarte w aplikacji nie będą przekazywane innym odbiorcom i posłużą jedynie do kontaktu Fundacji z wybranymi kandydatami w celu omówienia możliwości skierowania ich na rozmowę kwalifikacyjną do pracodawcy wystawiającego ofertę pracy. "
lub skontaktuj się z nami pod nr. +48 570 122 110