FH/16/12/2023/GS

• Lublin

Pracownik Produkcji Drukarni

• prace zlecone przez Przełożonego,
  • weryfikacja poprawnego działania maszyn produkcyjnych przy współpracy z Drukarzem,
  • przenoszenie materiałów , półproduktów,
  • przygotowanie półproduktów pod wyrób finalnego kształtu,
  • dbanie o teren wokół pracującej maszyny,
  • przygotowanie farb, rozpakowywanie papieru wielkoformatowego,
  • ciągła współpraca w czasie zmiany z Brygadzistą,
  • odbiór materiałów z magazynu, przeniesienie w miejsce ładowania maszyny,
  • przewożenie finalnego produktu do następnego działu – przygotowania wysyłki.

• mile widziane wykształcenie techniczne,
  • sprawność ruchowo- motoryczna,
  • mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku ( będzie pożądanym atutem),
  • chęci do pracy,