FH/15/12/2023/GS

• Lubartów

Pracownik Szwalni/ Krawcowa

• szycie zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • wykonywanie poleceń Brygadzisty,
  • naprawa zaistniałych defektów w tkaninie,
  • szycie ręczne, ale przede wszystkim maszynowe,
  • nanoszenie poprawek na gotowe produkty, rzeczy ubrania spodnie, pościel,
  • szycie całego wyrobu aż do końcowego produktu.

• doświadczenie w pracy z maszyną do szycia,
  • skrupulatność, dokładność, otwartość na nowe wyzwania związane z wykonywaniem zawodu,
  • chęci do pracy,
  • dokładność.