FH/13/12/2023/PW

• Lublin

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

• obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów,
  • obsługa klientów polskojęzycznych,
  • obsługa zamówień sklepu internetowego,
  • obsługa zapytań dotyczących sklepu internetowego: udzielanie informacji związanych z ofertą zakupu, dostępnością produktów, instalacją sprzętu, przekazywanie informacji na temat promocji,
  • pomoc klientom w wypełnianiu formularzy na stronie sklepu internetowego;
  • obsługa reklamacji,
  • przyjmowanie zgłoszeń napraw urządzeń zakupionych w sklepie,
  • tworzenie zamówień.

• znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (min. C1),
  • umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office,
  • komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi,
  • wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta,
  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • – zaangażowanie i motywacja do pracy.

• stabilne zatrudnienie (Umowa o Pracę),
  • grafik dopasowany do możliwości pracownika (praca od poniedziałku do niedzieli między godzinami 7:00 – 23:30),
  • bogaty pakiet benefitów,
  • szkolenia przygotowujące do pracy.