FH/12/12/2023/PW

• Lublin

Monter przyczep

• montaż elementów i części przyczep,
  • obsługa narzędzi (w tym narzędzi pneumatycznych i elektronarzędzi),
  • wykonywanie drobnych napraw przyczep,
  • kontrola wykonanych czynności,
  • kompletowanie akcesoriów do przyczep zgodnie z zamówieniem,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy,
  • sprawdzanie zgodności detalu gotowego z rysunkiem.

• mile widziane doświadczenie w pracy związanej z mechaniką i drobnymi naprawami,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomości rysunku technicznego.

• pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • pełne wsparcie merytoryczne i techniczne w okresie wdrożenia,
  • benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.