FH/12/11/2023/GS

Pomocnik Magazyniera

• pomoc w załadunku  i rozładunku produktów, półproduktów i folii ochronnych,
  • sortowanie i porządkowanie materiałów na magazynie,
  • dodatkowe zlecone prace porządkowe,
  • przygotowywanie produktu końcowego do transportu w określone miejsca,
  • naklejanie etykiet oraz danych o produkcie,
  • dbanie o porządek na hali magazynowej, sprzątanie i czyszczenie sprzętu magazynowego,
  • pomoc w prawidłowym rozmieszczeniu oraz przekazanie półproduktów do dalszej obróbki,
  • zgłaszanie usterek sprzętu magazynowego,
  • pomoc w układaniu grafików zmian i zajęć na następny dzień.

• gotowość do pracy zmianowej,
  • oświadczenie do celów epidemiologiczno- sanitarnych,
  • gotowość do nauki zawodu Magazyniera/ Mistrza Zmiany, Brygadzisty,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie przy użyciu wózków jezdniowych podnośnikowych,
  • mile widziana znajomość dokumentacji magazynowej.

• umowa stażowa,
  • możliwość zatrudnienia po stażu,
  • praca zmianowa,
  • dodatki świąteczne.