FH/12/02/2024

• Zdalnie

Strona internetowa Graphic Designer

Opis stanowiska:
Jako Graphic Designer wprowadzisz nową energię i dynamikę w nasze marketingowe kreacje. Szukamy osoby pełnej pasji, kreatywności oraz zdolności do wizualnego opowiadania historii poprzez wyjątkowe projekty graficzne.

Obowiązki:

• Opracowywanie wizytówek reklamowych dla naszych klientów.
  • Tworzenie materiałów graficznych dedykowanych działaniom online, takich jak mailingi, banery, landing page, prezentacje oraz grafiki do mediów społecznościowych.
  • Projektowanie elementów graficznych do stron internetowych, które wyróżnią nasze usługi.
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku, dbając o każdy detal.
  • Kreatywne projektowanie materiałów promocyjnych firmy, włączając w to katalogi, ulotki, plakaty, billboardy i wiele innych.
  • Obróbka graficzna zdjęć, aby nadać im unikalny charakter.
  • Opracowywanie graficzne wydarzeń wewnętrznych w firmie, tworząc wizualne doświadczenia dla naszych pracowników.

• Podstawowa znajomość HTML i CSS.
  • Doświadczenie w tworzeniu grafik dla internetu.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Adobe, w tym Photoshopa, Illustratora i InDesign, Figmy.
  • Zrozumienie zasad składu i przygotowania materiałów do druku.
  • Śledzenie trendów w dziedzinie kreacji materiałów graficznych.
  • Pasja do komunikacji wizualnej, ilustracji i infografiki.
  • Kreatywność, oryginalność pomysłów i zdolność do tworzenia niebanalnych rozwiązań graficznych.
  • Umiejętności interpersonalne oraz zdolność do pracy zespołowej.
  • Dobra organizacja czasu pracy, która pomaga w efektywnym wykonywaniu zadań.

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Profesjonalne szkolenie i wdrożenie do pracy.
  • Możliwość tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym.
  • Pracę w trybie hybrydowym.
  • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy!