FH/11/03/2024/GS

• Lublin

Specjalista ds. kampanii reklamowych ADS+PR

• projektowanie i planowanie kampanii Facebook Ads wraz z tworzeniem treści i prostych grafik,
  • tworzenie harmonogramów postów oraz kampanii wraz z KPI dla konkretnych klientów,
  • analiza zaplanowanych działań oraz działań konkurencji, oraz ich raportowanie,
  • kampanie e-mail marketing – tworzenie treści oraz projektowanie szablonu mailingu.

• doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads (minimum rok) oraz konfiguracji kont reklamowych,
  • znajomość programu Canva, CupCut, Chat GPT oraz pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność tworzenia treści na portale społecznościowe, blogi branżowe czy newslettery dostosowane do różnych klientów i grup docelowych oraz kampanii e-mail marketing,
  • nieszablonowy i kreatywny sposób myślenia, otwartość na nowe rozwiązania,
  • mile widziana umiejętność tworzenia kampanii TikTok ADS,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B ale nie jest to warunek konieczny.

• umowa o pracę,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • praca w dynamicznym zespole,
  • wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do  pracy,