FH/10/12/2023/PW

• Lublin

Magazynier (pakowanie paczek)

• pakowanie towaru do paczek zgodnie z zamówieniem klienta,
  • odpowiednie zabezpieczenie pakowanych produktów przed uszkodzeniem w transporcie,
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie towarów wg dokumentów,
  • przygotowywanie dokumentów magazynowych (przyjęcia i przesunięcia magazynowe),
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

• dokładność,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność,
  • skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awans w strukturach firmy.