FH/05/12/2023/PW

• Lublin

Specjalista ds. obsługi klienta

• kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, chat),
  • rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień,
  • udzielanie informacji klientom na każdym etapie ich realizacji,
  • sporządzanie raportów z prowadzonych działań.

• biegła znajomość języków obcych: angielski, czeski, szwedzki, rumuński, włoski lub inny,
  • komunikatywność,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office.

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awans w strukturach firmy.