FH/05/01/2024/GS

• Lublin

Pracownik Repakingu

• przygotowywanie nowych opakowań zbiorczych i pakowanie towaru,
  • kontrola terminów przydatności produktów do spożycia,
  • zbieranie uszkodzonych towarów z wyznaczonych miejsc,
  • przygotowywanie zestawień produktów,
  • kontrola zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne potrzebne do zgrzewania i pakowania,
  • przygotowywanie utylizacji przeterminowanych i uszkodzonych towarów,
  • współpraca z pracownikami działu administracji i magazynu.

• wykształcenie średnie,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność i dokładność,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

• umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca zmianowa (6-15 i 12-20),
  • prywatna opieka medyczna,