FH/02/01/2024/GS

• Lublin

Pracownik biurowy ds. marketingu

• porządkowanie dokumentacji przetargowej,
  • archiwizowanie dokumentacji w segregatorach,
  • odpisywanie na zapytania o asortymencie Klientom Firmy,
  • pomoc w organizowaniu eventów promocyjnych,
  • wstawianie postów na media społecznościowe,
  • pomoc w dziale kadrowo- płacowym,
  • odbieranie materiałów promocyjnych,
  • pomoc w wyszukiwaniu szans rynkowych w sprzedaży posiadanych produktów i usług,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

• wykształcenie średnie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania,
  • zaangażowanie.