FH/01/01/2024/GS

• Kielce

Elektryk Samochodowy

• montaż i naprawa układów elektrycznych w busach i autobusach marki Scania, Mercedes, Neoplan, Volvo,
  • diagnozowanie usterek i usuwanie ich,
  • dopasowywanie kabli elektrycznych i pomoc w ich montażu w busach i autobusach,
  • wymiana elektryki świateł mijania oraz kontrola poprawności działania,
  • ścisła współpraca z mechanikiem.

• doświadczenie w mechanice samochodowej minimum 6 miesięcy,
  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zaangażowanie.