FH/09/12/2023/PW

• Świdnik

Magazynier

• przyjęcie oraz weryfikacja jakościowa i ilościowa materiałów na podstawie dokumentów,
  • rozmieszczanie materiałów zgodnie z istniejącymi standardami,
  • komplementacja oraz wydawanie materiałów na podstawie dokumentacji magazynowej,
  • dbanie o właściwe zagospodarowanie powierzchni magazynowych.

• gotowość do pracy trzyzmianowej,
  • dokładność,
  • sumienność,
  • skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awans w strukturach firmy,
  • ubezpieczenie grupowe,