Zapraszamy na jutrzejsze Targi Pracy w Kielcach.

Razem z Miejskim Urzędem Pracy w Kielcach zapraszamy na Targi Pracy, które odbędą się już w środę 28 czerwca 2023 r. na kieleckim Rynku w godzinach od 11:00 do 13:00.

Targi Pracy to doskonała okazja by zapoznać się z ofertami zatrudnienia z różnych branż i porozmawiać z przedstawicielami pracodawców, rekruterami i doradcami zawodowymi.
W czerwcowej edycji weźmie udział aż 23 wystawców i  dostępnych będzie blisko  1500 ciekawych ofert pracy w kraju i za granicą.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Nasi doradcy zawodowi i pośrednicy pracy podzielą się z Wami wiedzą na temat:

– aktywizacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnościami,
– możliwości wsparcia i rozwoju zawodowego studentów i absolwentów uczelni wyższych z orzeczonym stopniem niepełnosprawności,
– oferowanych przez fundację szkoleń zawodowych podnoszących kwalifikacje i zwiększające szansę na wejście na rynek pracy,
– aktualnych ofert stażów i pracy skierowanych do osób z niepełnosprawnościami,
– oraz formami wsparcia jakie otrzymać możecie w Fundacji.

Do zobaczenia już jutro na kieleckim rynku!

27 czerwca 2023