ul. Z. Krasińskiego 2/30, Lublin
+48 570 122 110; +48 537 122 177

Zapraszamy do udziału w projekcie pn. „Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych w okresie pandemii koronawirusa!”

Informujemy, że od 1 kwietnia 2021 r. do 31 marca 2022 r. Fundacja Heros rozpoczyna realizację I etapu projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych w okresie pandemii koronawirusa!” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Cel Projektu:

Celem projektu jest wejście na rynek pracy co najmniej 101 osób niepełnosprawnych spośród 280 Beneficjentów Ostatecznych biorących udział w kompleksowym programie aktywizacji zawodowej, zamieszkujących na terenie województw: lubelskiego, podkarpackiego
i świętokrzyskiego w okresie od 01.04.2021 r. do 31.03.2024 r.

Adresatami projektu są: osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym, umiarkowanym i lekkim w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz.U. z 2011 nr 127 poz. 721, z poźn. zm.) spełniające następujące warunki:

• osoby pozostające bez pracy oraz osoby zatrudnione z wykorzystaniem metody zatrudnienia wspomaganego, a proces wspomagania został zakończony,
  • zamieszkujące na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego
    lub świętokrzyskiego,
  • w wieku aktywności zawodowej(tj. osoby, które nie osiągnęły wieku emerytalnego),
  • pozostające bez zatrudnienia, w tym które utraciły pracę w wyniku pandemii koronawirusa,

W ramach projektu Uczestnicy będą mogli skorzystać bezpłatnie z następujących form wsparcia:

• Poradnictwa zawodowego z powstaniem diagnozy potrzeb oraz Indywidualnym Planem Działania;
  • Doradztwa zawodowego;
  • Warsztatów Kariery Zawodowej;
  • Pośrednictwa pracy;
  • Poradnictwa prawnego;
  • Wsparcia trenera aktywności zawodowej;
  • Szkoleń zawodowych;
  • Staży zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Biuro w Lublinie:

• telefoniczny pod nr tel. 570 122 110
  • na adres e-mail: praca@fundacjaheros.org
  • lub osobiście przy ul. Z. Krasińskiego 2/22 w Lublinie
    (boczna ul. T. Zana)

Oddział świętokrzyski w Kielcach:

• Wesoła 51/531, 25-363 Kielce
  • e-mail: kielce@fundacjaheros.org

Odział podkarpacki w Rzeszowie: