fbpx
ul. Z. Krasińskiego 2/30, Lublin
+48 570 122 110; +48 537 122 177

Zajęcia kulturoterapii dla Beneficjentów Fundacji HEROS

Od stycznia tego roku w ramach projektu pn. „Droga do samodzielności” współfinansowanego z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Beneficjenci brali czynny udział w zajęciach prowadzonych przez Trenera Punktu Aktywizacji i Integracji. Na spotkaniach Uczestnicy zapoznali się m.in. z metodami relaksacyjnymi, tym jak radzić sobie w sytuacjach trudnych, stresowych, oraz z zasadami asertywności.

W ramach kulturoterapii od stycznia b.r. zostało zorganizowanych kilka wyjść, m.in.:

W dniu 05 lutego Beneficjenci Fundacji mieli okazję zobaczyć film familijny pt. „O psie, który wrócił do domu” , zaś w dniach 15 stycznia i 21 lutego dwie komedie romantyczne: pt. „Pech to nie grzech” oraz „Planeta Singli 3”. Każdy z tych seansów wywarł pozytywny wpływ na uczestników spotkania wprawiając ich w dobry nastrój oraz dostarczając im dużą dawkę optymizmu.

W miesiącach styczeń oraz w lutym b.r. Uczestnicy wybrali się do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na spektakle pt. „Chcesz się bawić? Zadzwoń!” i  „Nikt nie jest doskonały”. Obie komedie ze świetną obsadą polskich aktorów wszystkim przypadły do gustu i pozytywnie wpłynęły na Grupę, a same wyjścia były okazją do spotkania się w niecodziennych okolicznościach.

Zorganizowano także wyjścia na kręgle do klubu MASTERS Bowling and Bilard. Osoby biorące udział w tym wyjściu były zadowolone z takiej formy spotkania. Dzięki temu mogli zapoznać się z nową formą rozrywki a także pracą w zespole.

6 marca 2019
Call Now Button