Spotkanie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej

Dnia 25.10.2019 r. Fundacja Heros miała zaszczyt gościć uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej działających w ramach Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia”.

Podczas spotkania, podopieczni WTZ zapoznali się z działalnością Fundacji Heros oraz wysłuchali prezentacji pracowników na temat bieżących przedsięwzięć realizowanych w ramach projektów współfinansowanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jakie wsparcie oferuje Fundacja oraz w jaki sposób jest ono realizowane. Po zakończeniu prezentacji, zebrani mieli możliwość zadawania pytań rozwierających wszelkie wątpliwości dotyczące zaprezentowanych projektów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie.

.

8 listopada 2019