fbpx
ul. Z. Krasińskiego 2/30, Lublin
+48 570 122 110; +48 537 122 177

Piknik Integracyjny Dni Sportu 26-28.08.2022

Dnia 26-28 sierpnia 2022 r. na ul. Okólnej 1 w Lublinie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Charytatywny piknik integracyjny gdzie dzieci i dorośli mogli aktywnie spędzić czas na rozgrywkach sportowych.
Każdego dnia odbywały się różnego typu turnieje, które stwarzały możliwość wykazania się umiejętnościami również przez osoby z niepełnosprawnością ♿️ (m.in. tenis stołowy, mecz rugby, zawody boccia). Na placu zorganizowano polową kuchnię serwującą grochówkę oraz pyszne mięso z grilla 🍽. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Na scenie zaprezentował się zespół taneczny w skład którego wchodziły osoby z niepełnosprawnością. Swoimi magicznymi sztuczkami publiczność bawił doskonały iluzjonista Michał Zaorski.
❤️ Organizatorzy stworzyli również i nam możliwość zaprezentowania uczestnikom wydarzenia aktualnie trwających projektów.
➡️ W ramach tych projektów oferowane są płatne szkolenia i staże zawodowe, aktualne oferty pracy dla osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oraz pomoc w podjęciu zatrudnienia.
Liczymy na to, że podczas pikniku udało się zebrać wystarczającą ilość pieniędzy dzięki którym zostanie wybudowany integracyjny plac zabaw. 🤗
Dziękujemy serdecznie za zaproszenie!
17 sierpnia 2022
Call Now Button