Obchody XV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2023

W ubiegłym tygodniu od 16-21 października 2023 w Polsce obchodziliśmy XV Ogólnopolski Tydzień Kariery, którego hasłem przewodnim była myśl: „Talent i praca – to się opłaca!”. Z tej okazji dwa odziały Fundacji Heros miały przyjemność wziąć udział w Kongresie i Targach Pracy.

W dniach 17-18 października specjaliści z oddziału w Rzeszowie uczestniczyli w Kongresie i Ogólnopolskie Targi Pracy Networkpower w Jasionce. Natomiast 20 października w piątkowe popołudnie pracowników oddziału w Kielcach spotkać można było w Galerii Korona, gdzie miały miejsce kieleckie Targi Pracy i Edukacji.

Obydwie edycje targów cieszyły się dużym zainteresowaniem osób poszukujących zatrudnienia, w tym również osób z niepełnosprawności, które na stoiskach naszej Fundacji znalazły informacje nie tylko o aktualnych szkoleniach podnoszącym kompetencje zawodowe oraz ofertach staży i pracy, ale również o dostępnych w Fundacji formach wsparcia realizowanych w ramach projektów współfinansowanych przez PFRON.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność, a organizatorom Targów za zapraszanie Fundacji do wspólnych obchodów Tygodnia Kariery 2023.

Fundacja Heros oddział podkarpacki na Kongresie i Ogólnopolskich Targach Pracy Networkpower w Jasionce 17-18.10.2023

Fundacja Heros oddział świętokrzyski na Targach Pracy i Edukacji w Galerii Zielonej w Kielcach 20.10.2023

23 października 2023