fbpx
ul. Z. Krasińskiego 2/30, Lublin
+48 570 122 110; +48 537 122 177

„Dzień Kariery” organizowany przez Wyższą Szkołę Społeczno – Przyrodniczą

W dniu 10 marca 2020 roku Fundacja Heros miała przyjemność uczestniczyć w „Dniu Kariery” organizowanym przez Wyższą Szkołę Społeczno – Przyrodniczą im. Wincentego Pola w Lublinie. Wydarzenie adresowane było przede wszystkim do studentów i absolwentów uczelni, ale także do wszystkich osób z Lublina poszukujących pracy i nowych możliwości.

Głównym celem wydarzenia było ułatwienie kontaktu między studentami i absolwentami, a potencjalnymi pracodawcami. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą staży, szkoleń praktycznych oraz ofert pracy w Lublinie. To szansa dla studentów i absolwentów, którzy szukają pomysłu na przyszłość i pracodawców, którzy mogą zaprezentować swoją ofertę wśród młodych ludzi.

Fundacja Heros również uczestniczyła w tym ciekawym wydarzeniu, gdzie miała możliwość zaprezentowania swojej oferty. Jest nam niezmiernie miło, że mieliśmy przyjemność porozmawiać z bardzo dużą liczbą osób zainteresowanych wsparciem oraz możliwościami jakie daje uczestnictwo w projektach realizowanych przez Fundację.

11 marca 2020
Call Now Button