Udział w warsztatach teatralnych w dn. 01.03.2017 r.

1 marca  2017  r. uczestnicy projektu pn. „SAMOdzielni”  zostali zaproszeni na występ oraz warsztaty teatralne do Środowiskowego Domu Samopomocy „Akademia Artystyczna” prowadzonego przez Fundację Nieprzetartego Szlaku.

Osoby z Fundacji Heros chętnie skorzystały z tego zaproszenia. „Akademia Artystyczna” przygotowała aranżację piosenki „Cyganeczka Zosia”, która bardzo się spodobał gościom. Następnie osoby ze Środowiskowego Domu Samopomocy zaprosili naszą grupę do wspólnego udziału w warsztatach teatralnych. Propozycja ta została odebrana bardzo entuzjastycznie i wszyscy znakomicie się bawili.

Wyjście na warsztaty było świetną okazją do poznania nowych osób, ich zainteresowań oraz możliwością zainspirowania się

logo PEFRON

1 marca 2017