Pomoc kuchenna

• Rzeszów

FH/07/04/21/KK

Zakład Aktywności Zawodowej Aktywni Mimo Wszystko z siedzibą w Rzeszowie zatrudni pracownika na stanowisko: Pomoc kuchenna .                                                                                                                                                                                                                                  Warunki pracy :

• Wymiar etatu: 0,55 (wynagrodzenie netto to około 1100 zł/mc)
  • Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00- 11:50 lub 9:50:14:40
  • Zatrudnienie od zaraz

Wymagania :

• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • chęć do pracy