XVII Siedleckie Targi Pracy

„Razem możemy więcej”– to hasło przewodnie 17. Siedleckich Targów Pracy.

Wydarzenie odbyło się w piątek i sobotę 21 i 22 kwietnia.

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Siedlcach można było oglądać stoiska lokalnych pracodawców, a także Fundacji Heros.

Nasi doradcy zawodowi oraz pośrednicy pracy udzielili porad dotyczących m.in. aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami, w tym wsparcia oferowanego przez Fundację Heros – dostępnych szkoleń, staży czy ofert pracy, a także wsparcia dla studentów i absolwentów szkół wyższych z orzeczonym stopniem niepełnosprawnościami.

Wszystkim obecnym na targach dziękujemy za zainteresowanie naszymi działaniami – mamy nadzieję, że wzięliście do nas kontakt i już wkrótce zobaczymy się w oddziale Fundacji w Siedlcach!

Patronat honorowy nad Targami Pracy w Siedlcach objęli: Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik oraz Starosta Siedlecki Karol Tchórzewski. Radio Eska Siedlce objęło wydarzenie swoim patronatem medialnym.

Zapraszamy do naszego oddziału w Siedlcach:

Ul. 11 Listopada 9/2

siedlce@fundacjaheros.org