XI Targi Pracy i Edukacji w Białej Podlaskiej

W dniu 21.10.2022 Fundacja Heros miała przyjemność uczestniczyć w XI edycji  Targów Pracy i Edukacji w Białej Podlaskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Edukacji
i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej we współpracy z Lubelską Wojewódzką Komendą OHP oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Białej Podlaskiej. Rolę gospodarza pełniła Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objął Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

Targi były okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu osób zainteresowanych z naszymi specjalistami oraz możliwością zapoznania się z ofertami pracy, stażu czy aktualnie dostępnych szkoleń realizowanych w Fundacji.

Podczas Targów, Fundacja Heros miała także  szansę na zapoznanie się z potrzebami i możliwościami lokalnego rynku pracy oraz wymiany doświadczeń z pracodawcami.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

24 października 2022