fbpx
ul. Z. Krasińskiego 2/30, Lublin
+48 570 122 110; +48 537 122 177

„Włączeni i Aktywni”- Gala podsumowująca cykl reportaży

W dniu 8 grudnia 2019 roku Fundacja Heros miała przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali podsumowującej telewizyjną audycję „Włączeni i Aktywni”,  która odbyła się w siedzibie TVP3 Lublin na ul. Raabego 2 w Lublinie. Bohaterami kolejnych odsłon cyklicznej audycji były osoby niepełnosprawne, które czynnie uczestniczą i odnoszą wielorakie sukcesy w życiu społecznym oraz Stowarzyszenia i Fundacje działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Fundacja Heros również miała możliwość zaprezentowania swojej działalności podczas jednego z odcinków programu „Włączeni i Aktywni” emitowanego na antenie TVP Lublin 1 maja 2019 roku.

Podczas gali podsumowującej zostały omówione potrzeby społeczne, zawodowe oraz inne aspekty funkcjonowania osób niepełnosprawnych w regionie lubelskim. W ramach podziękowania bohaterowie tegorocznych odcinków „Włączeni i Aktywni” otrzymali płyty z nagraniem audycji oraz drobne upominki z rąk Prezesa Zarządu PFRON Krzysztofa Michałkiewicza oraz Dyrektora Lubelskiego Oddziału PFRON Jerzego Dębskiego. Galę oraz wszystkie odcinki poprowadziła Anna Dąbrowska- dziennikarka TVP Lublin, charakteryzująca się dużą empatią i zrozumieniem problematyki osób
z niepełnosprawnościami.

Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestniczenia w programie, który pozwolił dotrzeć Fundacji Heros do większej liczby osób potrzebujących.

 

Źródło: http://www.pfron.org.pl/komunikaty-z-regionu/szczegoly-komunikatu/news/niepelnosprawni-w-telewizji-lublin/#prettyPhoto[newsgallery]/2/

11 grudnia 2019
Call Now Button