Warsztaty Walentynkowe – fotorelacja

W dniach 5-13 lutego w Fundacji odbyły się warsztaty artystyczne w ramach, których beneficjenci projektów mieli możliwość stworzyć własne kartki i ozdoby z okazji zbliżających się walentynek 😍
Warsztaty Walentynkowe odbyły się w oddziałach Fundacji w:
❤️ Lublinie 💙 Kielcach 🩵 Rzeszowie 💜 Siedlcach ❤️ i Zamościu 💛
Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem – udział wzięło w nich 30 beneficjentów z województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i lubelskiego.
To był wspaniały czas pełen radości i życzliwej atmosfery, która sprzyjała zawieraniu nowych znajomości i tworzeniu wyjątkowych dekoracji i prezentów dla siebie i najbliższych😊

👇
Tylko spójrzcie na to co wspólnie udało nam się stworzyć! 👇

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach projektów pn.: „Droga do samodzielności II” oraz „Kierunek samodzielność III” współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
👋Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu! 🤗🫶

14 lutego 2024