Reportaż w programie Zdarzenia Magazyn Reporterów w TVP 3 Lublin

28 września w programie Zdarzenia Magazyn Reporterów emitowanym na kanale TVP 3 Lublin mieliśmy przyjemność opowiedzieć o działaniach i wsparciu oferowanym przez naszą Fundację.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia całości wywiadu z udziałem specjalistów fundacji: doradców zawodowych, pośredników pracy, psychologów, prawników, jak również beneficjentów biorących udział w realizowanych przez nas projektach.

Źródło nagrania i całość materiału Zdarzenia Magazyn Reporterów dostępna jest na stronie TVP 3 Lublin: https://lublin.tvp.pl/73050695/28-wrzesnia-2023

Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom projektów za udział w nagraniach i podzielenie się swoimi doświadczeniami ze współpracy z Fundacją Heros.

Dziękujemy również telewizji TVP 3 Lublin oraz Pani dziennikarz Annie Dąbrowskiej za nieocenioną pomoc w realizacji kolejnego reportażu i wpieranie inicjatyw na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

4 października 2023