fbpx
ul. Z. Krasińskiego 2/30, Lublin
+48 570 122 110; +48 537 122 177

Realizacja zadania publicznego pn. „Pomoc psychologiczno-terapeutyczna dla osób niepełnosprawnych w dobie pandemii koronawirusa”

TRWA REKRUTACJA !!!

Trwa rekrutacja do zadania publicznego realizowanego przez Fundację Heros pn. Pomoc psychologiczno-terapeutyczna dla osób niepełnosprawnych w dobie pandemii koronawirusa, finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Jeżeli:

  • pandemia COVID-19 wpłynęła negatywnie na Twoje samopoczucie?
  • chcesz poznać sposoby radzenia sobie w trudnych momentach?
  • potrzebujesz akceptacji i zrozumienia?
  • chcesz rozwinąć swoje umiejętności radzenia sobie z emocjami?
  • chcesz lepiej zrozumieć siebie i swoje zachowania?
  • potrzebujesz motywacji do działania?
  • po prostu chcesz się „wygadać”?

to Nasi specjaliści czekają właśnie na Ciebie.

W ramach zadania oferujemy wsparcie:

  • psychologiczne- opiera się na indywidualnych spotkaniach, podczas których psycholog pomaga w poszukaniu rozwiązania napotkanych problemów, odzyskaniu kontroli nad życiem, a także uczy, jak poradzić sobie z różnymi emocjami.
  • psychoterapeuty- obejmuje cykl indywidualnych spotkań pacjenta z terapeutą. Psychoterapiato zespół metod leczenia rozmaitych zaburzeń i problemów natury psychicznej. Pomaga przepracować przeżyte traumy i nieprzyjemne doświadczenia z przeszłości.
  • coacha- odbywa się w formie regularnych, indywidualnych spotkań, czyli sesji coachingowych. Coach, stosując różne narzędzia, wspiera w lepszym zrozumieniu sytuacji oraz w stworzeniu planu działania. Wsparcie coacha ma na celu motywowanie do wprowadzania w życie zmian oraz podtrzymywaniu tych pozytywnych efektów współpracy.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, usługi specjalistyczne odbywają się w znacznej mierze w formie zdalnej, dzięki czemu osoby z niepełnosprawnością mogą skorzystać ze wsparcia bez wychodzenia z domu, bez lęku przed zakażeniem koronawirusem SARS CoV-2.

Jeżeli czujesz, że wskazane potrzeby dotyczą Ciebie, posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, jesteś osobą w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujesz tereny woj. lubelskiego, świętokrzyskiego lub podkarpackiego – skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowego wsparcia doświadczonych specjalistów.

Nie jesteś pewny, który rodzaj pomocy byłby dla Ciebie najlepszy? – zadzwoń pod nr 735 398 898   lub przyjdź pod adres ul. Z. Krasińskiego 2/27, 20-709 Lublin i skonsultuj swoją sprawę. Kryzysy, trudności czy niepowodzenia spotykają każdego z nas. Przyznanie się do tego i poproszenie o pomoc to nie słabość, a ogromna odwaga.

1 października 2021
Call Now Button