Październikowe spotkania Grupy Środowiskowego Wsparcia

W październiku zostało zorganizowanych kilka wyjść Grupy Środowiskowego Wsparcia w ramach kulturoterapii.

W Kielcach zostały zorganizowane dwa spotkania. 4 października grupa wybrała się do kina na film pt. „Botoks”.  Drugie spotkanie odbyło się dnia 22.10.2017r w Kieleckim Centrum Kultury, uczestnicy obejrzeli występ kabaretowy grupy Ani Mru Mru pt. „Ostatnie takie trio”.

5 października grupa z Rzeszowa miała okazję wyjść do kina na film pt. „ Twój Vincent” .

W Lublinie, 19 października zorganizowano wyjście do klubu MASTERS Bowling and Bilard na kręgle.

Wszystkie spotkania się udały, uczestnicy byli zadowoleni z możliwości wyjścia do miejsc, do których na co dzień nie chodzą oraz mogli skorzystać z możliwości lepszego poznania się.

Ponadto uczestnicy GŚW spotykali się w siedzibach Fundacji w Lublinie, Kielcach i Rzeszowie na zajęciach integracyjnych oraz treningach psychospołecznych, gdzie rozmijali swoje umiejętności podczas różnych ćwiczeń oraz gier takich jak DOBLLE oraz DIXIT.

13 listopada 2017