Akademickie Targi Pracy w Kielcach

Fundacja Heros miała przyjemność gościć na tegorocznej edycji Akademickich Targów Pracy organizowanych przez Akademickie Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej oraz Miejski Urząd Pracy w Kielcach. Wydarzenie odbyło się 21.10.2021 r. , a patronat nad nim objął Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta.

W targach udział wzięło aż 52 wystawców, oferujących pracę, udział w stażach zawodowych czy praktykach. Fundacja Heros miała możliwość nawiązania kontaktu z wieloma Pracodawcami m.in. z branży: IT, telekomunikacji, branży sanitarnej, obsługi klienta, produkcji, fotowoltaiki, branży gastronomicznej, edukacyjnej i innych. Oferta Fundacji Heros cieszyła się zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów.

Organizatorzy zadbali o ciekawe niespodzianki dla uczestników, poczęstunek, a nawet możliwość wykonania profesjonalnego makijażu biznesowego. Tegoroczne targi odwiedziło kilkuset studentów i absolwentów.

Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w Akademickich Targach Pracy!

10 listopada 2021