Specjalista ds. pozyskiwania klientów biznesowych

• Lublin

FH/09/05/21/MG

ZAKRES ZADAŃ:

·         Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

·         Identyfikowanie oraz analiza potrzeb klientów

·         Telefoniczna i mailowa obsługa klientów

·         Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA

– Otwartość na nowe wyzwania i kontakt z ludźmi oraz łatwość budowania długofalowych relacji

– Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

– Asertywność i dążenie do wyznaczonych celów

– Umiejętność aktywnego słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów.

– Dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

–  Pozytywna energia w działaniu

– Wysoka kultura osobista i komunikatywność

–  Obsługa Pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy na CRM

KORZYŚCI:

• 3500 brutto, umowa o pracę
  • Korzystny i przejrzysty system premiowy
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Dofinansowany pakiet medyczny, Multisport, możliwości skorzystania z ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach