FH-S/05/08/2022/EK

• Warszawa

Pracownik Ochrony/Pracownik Recepcji ( Biurowiec, Osiedle mieszkalne)

poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik Ochrony/ Pracownik Recepcji

• dbanie o bezpieczeństwo klientów i/lub pracowników firmy
  • kontrola zabezpieczeń w budynku Biurowca lub osiedlu mieszkaniowym
  • analizowanie zdarzeń w obiekcie i prowadzenie ich rejestru
  • nadzorowanie wizualne budynku za pomocą specjalnego oprogramowania komputerowego
  •  obsługa urządzeń biurowych ( drukarka, ksero. kopiarka, skaner)

• zaświadczenie o niekaralności
  • sprawność narządu wzroku, słuch
  • punktualność, sumienność
  • umiejętność obsługi komputera

• umowa o pracę  na okres próbny
  • mile widziane doświadczenie w pracy ochroniarskiej
  • system pracy 12/24h