FH-S/04/07/2022/AL

Programista stron i aplikacji internetowych

poszukuję Kandydatów na stanowisko stażowe Programista stron i aplikacji internetowych (PRACA ZDALNA)

Zakres obowiązków:

• realizacja stron internetowych w oparciu o dostarczone materiały na podstawie języków programowania takich jak HTML, CSS

Wymiar czasu pracy 08:00 – 18:00.

• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • obsługa komputera (minimum podstawowa znajomość języków programowania jak HTML, CSS),
  • osoba komunikatywna,
  • komputer klasy PC.