FH-S/03/08/2022/EK

Pracownik Ochrony

poszukuję Kandydatów na stanowisko Strażnik/Pracownik Ochrony

• ochrona obiektu przed kradzieżą
  • sporządzanie dziennych raportów
  • obserwacja Osób wchodzących i wychodzących
  • kontrola ruchu samochodowego
  • udzielanie informacji Klientom oraz służenie im wszechstronną pomocą
  • natychmiastowe reagowanie na wszelkie zagrożenia (np. zaobserwowane na monitorze
    obsługującym system kamer)
  •  współdziałanie z właściwymi terenowo jednostkami policji w sytuacjach, które tego wymagają

• wykształcenie podstawowe, zawodowe
  • mile widziany wpis do rejestru wykwalifikowanych Pracowników Ochrony

• umowa o pracę na okres próbny
  •  wstępne szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • godziny pracy do uzgodnienia 6-18/18-6; 12/24 w zależności od obiektu
  • zatrudnienie od zaraz