FH-S/03/06/2022/AL

• Lublin

Pracownik Biurowy

poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik Biurowy

• odbieranie korespondencji z dokumentami
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji oraz jej kompletności
  •  raportowanie do Kierownika: (braki umów ,braki dokumentów załączonych do umowy)
  • .przygotowywanie dokumentów do wysyłki
  • archiwizacja  dokumentacji wraz z listem przewozowym
  • wprowadzenie ewidencji czasu pracy monterów
  • przesyłanie do weryfikacji do Kierowników Oddziałów

• orzeczenie o niepełnosprawności
  • sprawność ruchowa i wzrokowa
  • biegła znajomość pakietu Office  w szczególności EXCEL
  • umiejętność pracy zespołowej

• szkolenie wstępne + umowa stażowa
  • możliwość dłuższej współpracy