FH-S/01/08/2022/AL

Konserwator ( Ogrodnik)

poszukuję Kandydatów na stanowisko Konserwator ( Ogrodnik)- Staż

• naprawa bieżących zepsutych urządzeń typu np. klamki, spłuczki
  • dbałość o stan urządzeń technicznych
  • pielęgnacja krzewów
  • monitorowanie aktualnego stanu instalacji technicznych w danym budynku oraz usuwanie ewentualnych awarii
  • naprawa stolików, ławek, biurek, krzeseł, pozostałego wyposażenia meblowego
  • Obsługa elektronarzędzi
  • prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym
  • utrzymywania w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzątania

• mile widziane doświadczenie w pracy konserwatorskiej
  • mile widziane zdolności ślusarskie

• umowa stażowa z możliwością zatrudnienia
  • praca poniedziałek-piątek 6:30-17:00 do uzgodnienia
  • możliwość rozpoczęcia pracy od 08.08.2022 lub później
  • praca w młodym, sympatycznym zespole