FH-Rz/04/06/21/ASz

• Rzeszów

Nauczyciel Wychowania przedszkolnego

poszukuję Kandydatów na stanowisko Nauczyciela wychowania przedszkolnego:

zakres obowiązków:

-praca w przedszkolu anglojęzycznym z dziećmi w wieku 3-6 lat, w tym prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz zajęć opiekuńczo wychowawczych.

wymagania:

-wykształcenie wyższe

-znajomość  języka angielskiego poziom C1

-komunikatywność, – umiejętność aktywnego słuchania, -zaangażowanie.

praca dwuzmianowa w godzinach od 8:00-18:00 od pon-sb.

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony

wynagrodzenie 3000 zł brutto