FH-Rz/01/06/2022/ASz

• Staż
  • Rzeszów

Pracownik ds. obsługi administracyjno-marketingowej

poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik ds. Obsługi administracyjno-marketingowej

• przygotowanie postów Facebook, Linkedin
  • pomoc w przygotowaniu i realizacji kampanii marketingowych w Social Media
  • przygotowanie i aktualizacja bazy danych klientów
  • pozyskiwanie nowych Klientów

• biegła obsługa komputera, pakietu Office
  • kreatywność, komunikatywność
  • chęć rozwoju w zakresie Social Media