FH-K/01/08/2022/MT

Opiekun Zwierząt

poszukuję Kandydatów na stanowisko Opiekun Zwierząt w Schronisku

• karmienie psów
  • wyprowadzanie zwierząt w obrębie wyznaczonego terenu
  • praca behawioralna ze zwierzętami  w celu powrotu do funkcjonowania wśród ludzi.
  • organizowanie zabaw dla zwierząt,
  • zgłaszanie problemów ( niepokojącego zachowania)  podczas zajmowania się psami.

• mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami
  • prawo jazdy kat. B ( konieczność dojazdu własnym autem)

• umowę o pracę 1/2 etatu na czas określony ( min. 1 rok) z możliwością przedłużenia