FH/28/12/2021/JK

Pracownik Bezpośredniej Obsługi Klienta/ Asystentka Biurowa

poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik Bezpośredniej Obsługi Klienta

• bieżąca telefoniczna Obsługa Klienta
  • bieżąca obsługa korespondencji ( poczta tradycyjna i e-mail firmowy)
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanych czynności
  • wsparcie działu w sprawach administracyjnych
  • kompletowanie dokumentów i tworzenie wzorów pism.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność i otwartość
  • wykształcenie średnie
  • znajomość biegłej obsługi komputera
  • biegła znajomość pakietu Office w tym w szczególności EXCEL
  • orzeczenie o  stopniu  niepełnosprawności

Zatrudnienie w styczniu 2022, na podstawie umowy o pracę, praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.