FH/15/10/21/KSZ

• Lublin

Pracownik ochrony

Poszukujemy Kandydatów do pracy.

Stanowisko: Pracownik ochrony

Zakres obowiązków:

• dbanie o bezpieczeństwo klientów i/lub pracowników firmy,
    • ochranianie obiektu i mienia firmy,
    • nadzorowanie wizualne budynku za pomocą specjalnego oprogramowania komputerowego
    • analizowanie zdarzeń w obiekcie i prowadzenie ich rejestru,
    • patrolowanie terenu, dokonywanie jego obchodów,
    • prowadzenie ewidencji osób i pojazdów,
    • przestrzeganie procedur,
    • kontrola zabezpieczeń.

• wykształcenie min. podstawowe
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera