FH/12/10/21/GS

• Lublin

Kierowca kat. B z orzeczeniem

poszukuję Kandydatów na stanowisko Kierowca kat. B:

– orzeczenie o stopniu  niepełnosprawności- warunek konieczny
– zainteresowanych rozwożeniem jedzenia do firm i klientów indywidualnych
-komunikatywność
-umiejętność pracy zespołowej
-umiejętność sprawnego planowania działań służbowych,
Zapewniamy:
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony, na zastępstwo.
-motywujący system wynagrodzeń
-wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy
– auto służbowe.
Praca w weekendy, praca zmianowa