FH/10/06/2024/RB

Rekruter/ka

• Aktywne pozyskiwanie kandydatów (techników terenowych i serwisantów) różnymi kanałami.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami i pracownikami.
  • Weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą.
  • Raportowanie, analiza danych i rekomendowanie rozwiązań.

• Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
  • Znajomość jęz. angielskiego na poz. B1.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań.
  • Dokładność, sumienność oraz terminowość.

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na cały etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa/ prywatne ubezpieczenie na życie.
  • Indywidualny proces wdrożenia.
  • Swobodna atmosfera pracy.

Praca jednozmianowa.