FH/09/09/21/GS

Pracownik Biurowy- Stażysta

poszukuję Kandydatów na stanowiska Pracownik Biurowy- Stażysta

zakres obowiązków:

-kontakt telefoniczny e-mailowy  z partnerami firmy

-tłumaczenie ofert pracy, przygotowywanie CV Kandydatów do pracy za granicą

-publikacja ogłoszeń o pracę

– koordynowanie Social Media, strony internetowej

-publikacja ogłoszeń o pracę

– rekrutacja Osób chętnych do wyjazdu do pracy za granicę

– tłumaczenie ofert pracy i przygotowywanie  CV Kandydatów

wymagania:

– orzeczenie o  stopniu niepełnosprawności

– bardzo mile widziana znajomość  komunikatywna języka niemieckiego  lub angielskiego

praca zdalna pon. -pt. 8-16, 8-15  zatrudnienie  od październik 2021