FH/09/08/2022/GS

Specjalista ds. Kampanii Marketingowych

poszukuję Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Kampanii marketingowych

• przygotowywanie i uruchamianie kampanii marketingowych oraz e-mailowych
  • segmentacja bazy danych
  • prowadzenie i opracowywanie raportów z kampanii
  • ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy
  • inne obowiązki zlecone przez Przełożonych

• Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Silne umiejętności Excela (mile widziana znajomość makr i VBA)
  • Umiejętność wywoływania baz danych
  • Doświadczenie informatyczne bardzo mile widziane
  • Doświadczenie w marketingu automatycznym
  • Mile widziane doświadczenie lub znajomość narzędzi do automatyzacji marketingu

• Pakiet profesjonalnych szkoleń rozwojowych oraz produktowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon
  • Praca w systemie pracy zdalnej