FH/08/07/2022/GS

Sortowacz

poszukuję Kandydatów na stanowisko Sortowacz

• sortowanie surowców wtórnych na poszczególne frakcje ze strumienia zmieszanych surowców wtórnych lub opakowaniowych
  • obsługiwanie pasa ręcznego i mechanicznego do sortowania surowców wtórnych
  • dbanie o należyty stan techniczny urządzeń sortowniczych

• sprawność manualna

• umowa o pracę na okres próbny
  • praca dwuzmianowa ( 6-14, 14-22)
  • zatrudnienie od zaraz
  • zwrot kosztów dojazdu dla Osób posiadających własny samochód.