FH/07/10/2022/PB

• Lublin

Dekorator Sklepu/ Doradca Klienta

poszukuję Kandydatów na stanowisko Dekorator/ Doradca Klienta- staż

• dbanie o kolorystkę pomieszczeń sklepowych
  • ustalanie aranżacji towarów w przestrzeni sklepowej
  • pomoc w organizacji wystaw promocyjnych w sklepie
  • rozplanowanie i ustawianie ekspozycji sklepowej wg. przyjętej strategii marketingowej
  • profesjonalne doradztwo klientom w zakresie produktów
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji.

• wykształcenie  średnie bądź wyższe, oraz studenci ostatniego roku
  • zmysł estetyczny potrzebny w aranżacji
  • dokładność, pewność siebie, otwartość na nowe możliwości i pomysły współpracowników
  • mile widziane doświadczenie  na podobnym stanowisku