FH/07/06/2022/SCH

Pracownik Obsługi Klienta z językiem niemieckim/hiszpańskim/ czeskim/ słowackim/litewskim/łotewskim

poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta z językami ( j. niemiecki, / j. hiszpański/ j. czeski/j. słowacki / j. litewski/ j. łotewski )

• obsługa infolinii przychodzącej- kontakt telefoniczny z Klientami obcojęzycznymi
  • udzielanie informacji na temat produktów
  • praca w systemie CRM
  • tworzenie prawidłowych zapisów w bazie CRM

• biegła znajomość jednego w mowie i piśmie któregoś z wyżej wymienionych języków
  • nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy branżowej
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • dobra znajomość pakietu Office

• pakiet profesjonalnych szkoleń  rozwojowych i produktowych
  • zatrudnienie od połowy czerwca na podstawie umowy o pracę
  • niezbędny sprzęt  do pracy Laptop/telefon
  • możliwość podjęcia stałej współpracy.