FH/06/05/2022/SCH

Pracownik Infolinii z językiem rosyjskim lub ukraińskim

poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik infolinii z językiem ukraińskim lub rosyjskim

• rozmowy telefoniczne i spotkania video online ( google meet) w języku ukraińskim, rosyjskim
  • raportowanie i analiza danych z wykonywanych zadań
  • kontakt z zatrudnionymi pracownikami
  • pomoc w codziennych sprawach pracowniczych

• doświadczenie w rozmowach  przez telefon
  • zdolność skupienia  na kilku wątkach w krótkim odstępie czasu.
  • obsługa systemów teleinformatycznych
  • biegła znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego

• umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie